LUPTATORI-CSTRIKE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
LUPTATORI-CSTRIKE

Forum destinat jucatorilor de cs 1.6 classic
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

BINE ATI VENIT PE FORUMUL METIN2BB


 

 IMPLEMENTARE O NOUA METODA DE DONATIE PENTRU SERVER !!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
c_ristine_l
Admin
Admin
c_ristine_l


Mesaje : 62
Puncte : 100004747
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2012
Varsta : 41
Localizare : Galati

IMPLEMENTARE O NOUA METODA DE DONATIE PENTRU SERVER !!! Empty
MesajSubiect: IMPLEMENTARE O NOUA METODA DE DONATIE PENTRU SERVER !!!   IMPLEMENTARE O NOUA METODA DE DONATIE PENTRU SERVER !!! Icon_minitimeVin 29 Ian 2016, 13:03

Dragi admini,incepand cu astazi 29.01.2016,voi implementa o noua modalitate de donatie pentru server.Aceasta metoda o implementez pentru ca nu mai am putere financiara sa mentin serverul si in plus fatza de asta vreau sa personalizez forumul.
Am rugamintea ca fiecare membru din stafful serverului si aici ma includ si eu,sa depuna cat poate(o suma modica) pentru a putea mentine serverul online si a rezolva problemele legate de forum chiar si server plus pentru a reusi sa bag serverul in lista de boost zi/noapte,in contul ce-l voi afisa aici si la modalitate plata rang.

Contul in care se depun donatiile este la BCR:RO17RNCB0708128293850001

Confirmarea de plata se face prin skype sau id mess: c_ristine_l cu chitanta primita dupa donatie si pe forum la sectiunea donatii server in care deschideti un "new topic".

PS: Rog toti adminii stafului care citesc acest anunt sa lase un REPLY cu textul "Am luat la cunostinta".

Va multumesc pentru intelegere.

Cu stima Fondatorul serverului galati.justgame.ro Cristi*


Ultima editare efectuata de catre c_ristine_l in Joi 04 Feb 2016, 12:13, editata de 6 ori
Sus In jos
https://luptatori-cstrike.forumgratuit.ro
meTre.




Mesaje : 5
Puncte : 3051
Reputatie : 3
Data de inscriere : 06/01/2016

IMPLEMENTARE O NOUA METODA DE DONATIE PENTRU SERVER !!! Empty
MesajSubiect: Corect :)   IMPLEMENTARE O NOUA METODA DE DONATIE PENTRU SERVER !!! Icon_minitimeVin 29 Ian 2016, 14:29

Trebuie sa ajutam serverul..sal mentinem in picioare.
Sus In jos
 
IMPLEMENTARE O NOUA METODA DE DONATIE PENTRU SERVER !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Donatie 5E
» Server STAFF.
» DONATII PENTRU SERVER

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LUPTATORI-CSTRIKE :: Forum :: ANUNTURI ADMINISTRATIVE!-
Mergi direct la: