LUPTATORI-CSTRIKE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
LUPTATORI-CSTRIKE

Forum destinat jucatorilor de cs 1.6 classic
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

BINE ATI VENIT PE FORUMUL METIN2BB


 

 [ACCEPTAT] LordOfGaming

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
LordOfGaming




Mesaje : 1
Puncte : 2998
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/01/2016

[ACCEPTAT] LordOfGaming Empty
MesajSubiect: [ACCEPTAT] LordOfGaming   [ACCEPTAT] LordOfGaming Icon_minitimeVin 22 Ian 2016, 21:37

Nume: LordOfGaming.
Nume real: Simon Alexandru Laurentiu.
Adresa YiM: LordOfGaming2015@yahoo.com
Adresa Steam: LordOfGaming2016 (nu am cs 1.6 pe steam)
Adresa Skype: nu am dar daca o sa fie nevoie imi fac.
Locatie: Romania, judetul Bistrita-Nasaud, comuna Cetate (restul spun doar adminilor in privat daca este cazul)
Varsta: 15 ani.
Exp. in administratie: Am fost helper pe alt server aproape 2 luni dar am fost dat afara pt ca am descoperit ca ownerul vinde o protectie anti-wall nefunctionala.
Poti sta spectator intre orele (02:00 AM si 12:00 PM): O sa incerc dar in mare da, pot sa stau.
Adresa cu orele jucate (adresa e mai jos):http://www.gametracker.rs/server_players/89.34.25.76:27015/?name=LordOfGaming  (imi pare rau ca doar ata dar daca imi puteti confirma ca primesc grad dupa ce fac 30 ore jur ca o sa ma straduiesc)
Donezi? : Dupa ce imi iau cs 1.6 pe steam o sa donez.
Motivul pentru care doreşti să administrezi serverul: Sunt elev in clasa a 9-a la Mate-info la Colegiul National Andrei Muresanu Bistrita si cred ca am destule calitati ca sa pot administra un site. Gasesc repede problemele si incerc sa le rezolv incluzand si staff-ul in ce fac, nu ma laud si sunt atent la detalii.
Informaţii suplimentare privind cererea: Aceasta cerere nu este facuta pentru ca vreau sa ajut si eu la pastrarea ordinii. O sa aduc multi playeri pe server pentru ca am multi prieteni care joaca cs 1.6 si nu ii voi ierta daca folosesc cheat-uri (wall, aim, speed, cfg-uri). Sunt sociabil si cred ca ma voi intelege extrem de bine cu membrii staff-ului. Mai multe despre mine va asigur ca veti afla si va las pe voi sa aflati. Astept cu nerabdare raspunsul d-voastra si sper sa ma luati in considerare. Nu veti regreta daca ma alegeti si in caz contrar eu o sa joc in continuare pe acest server frumos cu oameni detreaba. Va urez un an nou fericit si numai bine d-voastra si celor dragi!
Sus In jos
c_ristine_l
Admin
Admin
c_ristine_l


Mesaje : 62
Puncte : 100004718
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2012
Varsta : 41
Localizare : Galati

[ACCEPTAT] LordOfGaming Empty
MesajSubiect: Re: [ACCEPTAT] LordOfGaming   [ACCEPTAT] LordOfGaming Icon_minitimeDum 24 Ian 2016, 18:40

ACCEPTAT-HELPER

Astept pm cu datele de autentificare pe sv.nick+pw.

PS.Te rog sa muti cererea aici: http://justgame.ro/index.php?/forum/895-classic-%C2%BB-galati/
Sus In jos
https://luptatori-cstrike.forumgratuit.ro
 
[ACCEPTAT] LordOfGaming
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [ACCEPTAT]Cerere Admin
» [ACCEPTAT]CERERE ADMIN
» [ACCEPTAT]Cerere admin
» [ACCEPTAT]cerere Sall
» [ACCEPTAT]Cerere Admin Licurici^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LUPTATORI-CSTRIKE :: Forum :: CERERI ADMIN-
Mergi direct la: