LUPTATORI-CSTRIKE

Forum destinat jucatorilor de cs 1.6 classic

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

BINE ATI VENIT PE FORUMUL METIN2BB

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect
Distribuiti | 

[ACCEPTAT] LordOfGaming

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
LordOfGaming

Puncte : 376
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/01/2016

MesajSubiect: [ACCEPTAT] LordOfGaming   Vin 22 Ian 2016, 21:37

Nume: LordOfGaming.
Nume real: Simon Alexandru Laurentiu.
Adresa YiM: LordOfGaming2015@yahoo.com
Adresa Steam: LordOfGaming2016 (nu am cs 1.6 pe steam)
Adresa Skype: nu am dar daca o sa fie nevoie imi fac.
Locatie: Romania, judetul Bistrita-Nasaud, comuna Cetate (restul spun doar adminilor in privat daca este cazul)
Varsta: 15 ani.
Exp. in administratie: Am fost helper pe alt server aproape 2 luni dar am fost dat afara pt ca am descoperit ca ownerul vinde o protectie anti-wall nefunctionala.
Poti sta spectator intre orele (02:00 AM si 12:00 PM): O sa incerc dar in mare da, pot sa stau.
Adresa cu orele jucate (adresa e mai jos):http://www.gametracker.rs/server_players/89.34.25.76:27015/?name=LordOfGaming  (imi pare rau ca doar ata dar daca imi puteti confirma ca primesc grad dupa ce fac 30 ore jur ca o sa ma straduiesc)
Donezi? : Dupa ce imi iau cs 1.6 pe steam o sa donez.
Motivul pentru care doreşti să administrezi serverul: Sunt elev in clasa a 9-a la Mate-info la Colegiul National Andrei Muresanu Bistrita si cred ca am destule calitati ca sa pot administra un site. Gasesc repede problemele si incerc sa le rezolv incluzand si staff-ul in ce fac, nu ma laud si sunt atent la detalii.
Informaţii suplimentare privind cererea: Aceasta cerere nu este facuta pentru ca vreau sa ajut si eu la pastrarea ordinii. O sa aduc multi playeri pe server pentru ca am multi prieteni care joaca cs 1.6 si nu ii voi ierta daca folosesc cheat-uri (wall, aim, speed, cfg-uri). Sunt sociabil si cred ca ma voi intelege extrem de bine cu membrii staff-ului. Mai multe despre mine va asigur ca veti afla si va las pe voi sa aflati. Astept cu nerabdare raspunsul d-voastra si sper sa ma luati in considerare. Nu veti regreta daca ma alegeti si in caz contrar eu o sa joc in continuare pe acest server frumos cu oameni detreaba. Va urez un an nou fericit si numai bine d-voastra si celor dragi!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
c_ristine_l
Admin
Admin

Puncte : 100002096
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2012
Varsta : 34
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: [ACCEPTAT] LordOfGaming   Dum 24 Ian 2016, 18:40

ACCEPTAT-HELPER

Astept pm cu datele de autentificare pe sv.nick+pw.

PS.Te rog sa muti cererea aici: http://justgame.ro/index.php?/forum/895-classic-%C2%BB-galati/
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://luptatori-cstrike.forumgratuit.ro

[ACCEPTAT] LordOfGaming
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Puteti raspunde la subiectele acestui forum
LUPTATORI-CSTRIKE :: Forum :: CERERI ADMIN-
Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiectMergi direct la: